Захоплення перепелами у Станіслава Перфілова почалося з бажання зміцнити здоров’я своєї сім’ї, а особливо улюбленої внучки Катрусі, якій дуже подобаються плямисті гостинці.

Станіслав Перфілов мешкає в мальовничому куточку Менщини – урочищі Остреч. Багато власників автомобілів знають його як умілого автомеханіка, але мало хто чув про неординарне захоплення – розведення перепелів.

Домашня міні-ферма

Більше року тому Станіслав Леонідович починав з трьох перепелів, а зараз в господарстві вже понад 500 птиць різних порід – білі англійські, естонські, маньчжурські золоті, фараони, японські. Утримуються птахи на площі всього шість квадратних метрів.

Годує своїх пташок Станіслав переважно комбікормом, якого одній перепілці на день потрібно лише 25 – 30 грамів. А взагалі вони їдять будь-які зернові, полюбляють зелень, рибу та овочеві відходи.

Для своїх міні-курочок Станіслав створив усі умови: обладнав утеплений пінопластом сарайчик, бо для гарної несучості температура повинна бути не нижче 16 градусів. Власноруч збудував клітки з похилим дном – яйця в них викочуються в спеціальні лотки. Клітки оснастив поїлками, зробив піддони для посліду.

Курчат виводить в інкубаторі, бо одомашнені пташки втратили інстинкт висиджування. Перепели ростуть дуже швидко. Період інкубації в них триває 17 днів. Вилуплюються вони значно інтенсивніше, ніж молодняк курей. За кілька годин весь виводок звільняється від шкарлупи і майже відразу демонструє неабияку спритність.

Господар не використовує антибіотики для молодняку, живучість у них дуже висока. У віці два місяці доросла птаха вже починає нести яйця. В середньому за рік одна курочка дає 300 – 320 яєць.

Велика сила маленького яйця

Перепелів утримують заради яєць, які значно корисніші за курячі. В них знаходяться в збалансованій кількості вітаміни, мікроелементи та поживні речовини, які потрібні людському організму. Недаремно перепелині яйця, які не містять сальмонельозу та не псуються до трьох місяців, називають капсулами здоров’я.

Важливо, що цей продукт не викликає алергії навіть у тих людей, яким протипоказані курячі яйця. Для отримання належного набору корисних речовин дорослій людині рекомендується випивати щодня до шести перепелиних яєць, а дитині – три.

Смачне перепелине м’ясо вважається високоякісним дієтичним продуктом.

Корисне з приємним

Пташок і надлишки яєць Перфілови продають на місцевому базарі та в сусідніх районах.

– Розведення перепелів дає насамперед здоров’я, яке цінується з роками, – каже господар. – Я зараз відчуваю себе на двадцять років молодшим. А ще спілкуюся з перепелятниками з різних куточків України. Шкода, що не маю доступу до інтернету, за інформацією потрібно їздити в місто.

Усім, хто хоче підтримати здоров’я, Станіслав Леонідович радить завести собі цих пташок і висловлює готовність допомагати порадами по їхньому утриманню.

Коментарі закриті.