Минулої неділі завершилася менська вулична ліга – треті щорічні змагання молоді з міні-футболу. І третій рік поспіль перемогу здобула команда вулиці Пролетарської, що в Мені.

Участь у змаганнях взяло 12 команд: сім міських та п’ять сільських – з Дягови, Синявки, Кукович, Киселівки та Жовтневого. Ігри проходили у спортзалі районної гімназії.

Друге місце посіла команда «8 Березня», третє – «Зої Космодем’янської».

Кращим воротарем визнано Юрія Денисяко («Пролетарська»), кращим нападником – Станіслава Коршукова («Дягова»), кращим захисником – Олександра Федоренка («8 Березня»), наймолодшим гравцем став Максим Сьомін («Ворошилова»).

Завершення турніру святкували за «солодким столом» в спортзалі гімназії. Усі команди отримали грамоти та футбольні м’ячі, а переможці – ще й кубки.

Організували змагання Денис Бреус та Віктор Захарченко.

Як і в попередні роки, організатори подбали про ремонт спортивного залу.

– Радує інтерес сільської молоді до турніру, – каже Віктор Захарченко. – Приємно відзначати прогрес окремих гравців, які за роки існування ліги виросли від таких, «що подають надії», до гравців дорослої збірної району.

– Виходьте з «Вконтактів» та грайте у футбол, – закликає молодь Денис Бреус. – Адже ця гра якнайкраще допомагає розвинути фізичні та морально-вольові якості.

Коментарі закриті.