Передплатити газету «Наше слово» можна з будь-якого місяця і у будь-який населений пункт Чернігівщини.

Маємо кілька новин для читачів найближчої газети.

1. «Наше слово» змінило сферу розповсюдження з районної на обласну. Це означає, що нашу газету можуть передплатити не тільки жителі Менщини. Відтепер «Наше слово» доступне для передплати в будь-якому куточку нашої області.

2. «Наше слово» можна передплатити онлайн на сайті Укрпошти. Тобто вам не потрібно йти до поштового відділення або звертатися до листоноші. Достатньо зайти на сайт і за п’ять хвилин оформити.

3. Хочете зробити подарунок бабусі й дідусю, мамі й тату, рідним, близьким? Оформіть для них передплату онлайн на сайті Укрпошти. Тим більше, що зробити це можна з будь-якого міста України.

Оформлення онлайн-передплати займе до п’яти хвилин. Необхідно зайти на головну сторінку сайту в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою.

Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. Крім того, для онлайн-передплатників тариф приймання передплати на 2021 рік залишається на рівні 2020 року.

Коментарі закриті.