Цього разу передплата на друковані видання, на жаль, затрималася на два місяці. Тож часу до її завершення залишається не так уже й багато. Сподіваємося, наші партнери-поштовики спрацюють ефективно й результативно. А читачам радимо не відкладати передплату на потім. Адже час спливає дуже швидко!

Маємо кілька новин для читачів найближчої газети.

1. «Наше слово» змінює сферу розповсюдження з районної на обласну. Це означає, що нашу газету можуть передплатити не тільки жителі Менщини. Відтепер «Наше слово» доступне для передплати в будь-якому куточку нашої області.

2. «Наше слово» можна передплатити онлайн на сайті Укрпошти. Тобто вам не потрібно йти до поштового відділення або звертатися до листоноші. Достатньо зайти на сайт і за п’ять хвилин оформити.

Важливо! Для передплатників онлайн тариф на 2021 рік не підвищується, а залишається на рівні 2020 року!

3. Хочете зробити подарунок бабусі й дідусю, мамі й тату, рідним, близьким? Оформіть для них передплату онлайн на сайті Укрпошти. Тим більше, що зробити це можна з будь-якого міста України.

4. «Наше слово» має давню традицію радувати своїх передплатників подарунками та сюрпризами. Ця передплатна кампанія не стане винятком. Тож надсилайте нам копії квитанцій про передплату та очікуйте розіграшу. Переконані – цього разу пощастить саме вам!

І, звісно ж, ніколи не забувайте: хороших газет чимало, але найближча – тільки одна!

Оформлення онлайн-передплати займе до п’яти хвилин. Необхідно зайти на головну сторінку сайту в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою.

Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. Крім того, для онлайн-передплатників тариф приймання передплати на 2021 рік залишається на рівні 2020 року.

Коментарі закриті.