Заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко у день Святого Миколая, завітали на шкільне свято у Березнянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, де перебуває 108 дітей з особливими потребами.

Представники влади теплими словами привітали дітей зі святом, дарували їм солодощі та іграшки, огортали їх увагою.

У знак подяки вихованці закладу для гостей представили невеличке новорічне театралізоване дійство, де вони охоче співали, декламували вірші, а казкові герої дарували всім віру й надію на краще життя.

Усі без винятку глядачі винагороджували маленьких артистів щедрими оплесками та підбадьорюючими посмішками.

До відома

У Березнянській школі-інтернаті навчаються діти з вадами розумового розвитку. Тож з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу, корекційно-відновлювальної роботи та реабілітації дітей у школі-інтернаті функціонує сенсорна кімната. Тут — сухий басейн, бігова доріжка, тренажери, за допомогою яких учні удосконалюють дрібну моторику, коригують недоліки розумового відставання.

Згідно з навчальною програмою у школі-інтернаті велика увага приділяється трудовому навчанню.

Тут є столярна, слюсарна і швейні майстерні, де діти здобувають певні професійні навички, що також сприяє їхній реабілітації.

Хлопці займаються столярною та слюсарною справами.

Є майстерня й для дівчат. Вони вчаться працювати на швейних машинках.

А ще вихованці закладу вишивають картини, серветки і прикрашають гаптуванням одяг.

Усі ці чинники позитивно впливають на відновлення здоров’я учнів, подолання порушень психофізичного розвитку, засвоєння школярами знань, розвитку здібностей, професійно-трудової підготовки та подальшої соціалізації.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Коментарі закриті.