Традиційно правоохоронці Чернігівщини зустріли Новий Рік на посиленому варіанті несення служби. Це й відіграло значну роль у тому, що новорічна ніч як в обласному центрі, так і взагалі по області минула спокійно.

За повідомленням УМВС у Чернігівській області, в черговий раз довела правильність своєї назви міліцейська група швидкого реагування, цього разу з Менського райвідділу УМВС.

До чергової частини цього підрозділу за спеціальною телефонною лінією “102” було повідомлено, що у Феськівці двоє невідомих розрізають металоконструкції недіючої свиноферми. Вочевидь, чоловіки вирішили швиденько “підзаробити” грошенят, аби новорічний стіл не був бідним. Правоохоронці негайно виїхали до місця пригоди.

Коли група швидкого реагування прибула до Феськівки, кримінальний “видобуток” металу був у самісінькому розпалі, тож зловмисників затримали “на гарячому”. З’ясувалося, що вони встигли напиляти ручною пилкою майже 170 кілограмів металу.

За даним фактом розпочато дослідчу перевірку. Вилучене майно – спаплюжені металоконструкції, що стали тепер звичайнісіньким брухтом, – повернуто законному власникові.

Коментарі закриті.