1380_500x335
Святковий настрій освітянам піднімали танцювальні колективи Менщини

День працівника освіти святкували у районному Будинку культури педагоги Менщини. Нагородження, слова привітань та чудова концертна програма створили затишну атмосферу в серцях невтомних освітян.

На урочистостях, які відбулися 1 жовтня, з привітальним словом до педагогів звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Мисник, голова Менської районної ради Володимир Невжинський, голова міської ради Федір Фесюн. Вони подякували учителям за їхню тяжку працю та вручили почесні грамоти і подяки кращим із них. Зокрема, почесну грамоту Менської районної ради за сумлінну працю, значний внесок у розвиток освіти району та з нагоди 60-річчя отримав директор міської школи імені Т.Г. Шевченка Василь Дмитренко. Не обійшли увагою і пенсіонерів освітянської справи.

0390_500x365

Солодкими подарунками та пам’ятними подяками були також відзначені учні районної гімназії та школи імені Шевченка, які перемогли у виставці квітів до Дня міста. Концертна програма була насиченою та різноманітною: ведуча концерту Тетяна Руденко цікаво представляла танцювальні колективи «Калинонька», «Сюрприз», «Каблучок», «Барвінок», хореографічно-цирковий колектив «Фієста» та зразковий спортивно-цирковий колектив «Юність». Тішили співом вокальні ансамблі «Домісольки», «Співоча пташка» Менської музичної школи та працівників освітянської ниви.

 

Коментарі закриті.