Центральна районна лікарня поповнилася апаратом лазерно-магнітної терапії та вакуумним відсмоктувачем.

– Половина здоров’я людини залежиться від її способу життя, – починає розмову головний лікар району Петро Хомрач. – Ще древні казали, якщо людина занедужала, то їй треба міняти спосіб життя: харчування, фізичне і психічне навантаження, час відпочинку, сну. Якщо це не допоможе, то доведеться застосовувати медикаментозне лікування. Після нього можливе хірургічне втручання.

Нещодавно у ЦРЛ з’явився апарат лазерно-магнітної терапії. Він відноситься до засобів домедикаментозного лікування.

З його допомогою можна лікувати шкіряні захворювання, рани, колоїдні рубці, суглоби, захворювання хребта, варикозну хворобу ніг з трофічними виразками.

– Зараз один із наших медпрацівників проходить навчання щодо застосування цього апарату, – продовжує Петро Петрович. – Через два тижні плануємо залучити обладнання до роботи.

Обійшовся апарат у сім тисяч гривень. Придбаний він за благодійні кошти, зібрані лікарнею.

Також ЦРЛ поповнилася вакуумним відсмоктувачем, який використовуватиметься в ході операцій. Коштує апарат 11 тисяч гривень. Придбаний він також за благодійні кошти, зібрані лікарнею.

За словами Петра Хомрача, придбання нових апаратів – це складова процесу реформування медичної галузі України і створення Менського госпітального округу. Фото автора.

Коментарі закриті.