Учора Менщина відзначала День Соборності України – 99-ту річницю Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 

У районі відзначення цієї знакової події державотворення розпочалося покладанням квітів. До Алеї Героїв вшанувати захисників України, які боролися за свободу і її територіальну цілісність в різні часи історії, прийшли керівники району та міста, представники установ, організацій, ветерани та громадськість.

Заходи продовжилися у приміщенні центральної районної бібліотеки годиною патріотизму «Соборна Україна: від ідеї до життя». Присутні мали змогу переглянути документальний фільм «Злука. День Соборності України» (із циклу «Перемоги України» та оглянути виставку «Під Собором свободи» та карту України «Барвиста моя Україна».

У навчальних закладах району цього дня відбулися акції, флешмоби, виставки інформаційно-довідникової літератури, конкурс малюнків, перегляди кінофільмів тощо.

Флешмоб “З Україною в серці” (Березнянська ЗОШ І-ІІІст.)

Акція “Діти єднають україну” (Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.)

У Волосківській ЗОШ І-ІІ ст. до Дня Соборності України проведено урочисту лінійку та флешмоб

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації та відділ освіти райдержадміністрації

Коментарі закриті.