Україна обрала європейський шлях розвитку, у зв’язку з чим Міністерство Внутрішніх Справ реформується. З 20 березня 2017 року в Чернігівській області розпочався набір кандидатів на службу у Національній поліції.

З метою якісної організації добору кандидатів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних 21 березня 2017 року у Менському районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар.

Співробітник поліції начальник сектору кадрового забезпечення Менського відділу поліції ГУ НП в Чернігівській області Святослава Добровольська розповіла учасникам заходу про роботу нової поліції, зміни які відбулися, переваги та виклики професії поліцейського, а також наголосила, що однією із позитивних сторін професії є відчуття власної гідності, гордості за те, що на твоїх плечах лежить відповідальність за життя оточуючих і порядок у країні.

Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області оголошений набір на 38 посадових вакансій у територіальні відділи та відділення.

Наразі у Менському районі відкрита вакансія:

інспектор сектору реагування патрульної поліції – 1 посада.

Прийом документів здійснюється з 20 березня по 30 березня 2017 року щоденно окрім вихідних днів з 09.00 до 18.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 116 А

Для економії часу та зручності, уникнення черг, можна зареєструватися за телефонами: (050)464 70 20, (073)003 37 71, (067)469 11 28.

ПРОПОНУЄТЬСЯ:

• грошове забезпечення (зарплату) від 7000 грн. після успішного проходження первинної професійної підготовки;

• соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;

• професійна підготовка за міжнародними стандартами;

• перспектива кар’єрного росту.

Ми віримо, що лави НОВОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ поповнять справжні патріоти, які хочуть змінити долю України на краще.


За інформацією районного центру зайнятості.

Коментарі закриті.