Напередодні Дня незалежності у центрі Мени відбулися урочисте підняття жовто-блакитного прапора та вручення кращим із кращих учням шкіл паспортів.

Отож 13 щасливчиків назавжди запам’ятають День державного прапора нинішнього року.

Урочистості відкрив голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, який щиро і тепло привітав усіх зі святами і побажав щастя, успіхів, віри у краще майбутнє і процвітання у незалежній державі.

Біля державного прапора, який встановлено поблизу районного центру культури і дозвілля молоді, вишикувалася почесна варта з числа випускників районної гімназії. Право підняти прапор надано учням цього ж навчального закладу Сергію Дубині та Ані Синиці.

Паспорти громадян України того дня отримали з рук голови РДА Анатолія Соломка і керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Прищепи 13 кращих учнів району, які відзначилися у навчанні, спорті, мистецтві.

Так, Крістіна Боброва – учениця міської школи імені Т.Г.Шевченка – відмінниця навчання, любить спорт – займається панкратіоном. Катерина Левенець із Синявки – активна у шкільних заходах, має відмінні вокальні дані, а ще дівчина у нинішньому році посіла перше місце в районному конкурсі «Чисті роси» і гідно представила наш район на обласному етапі конкурсу.

«Наше слово» звернулося до Каті після отримання паспорта і попросило поділитися враженнями.

– Звичайно, цей день мені запам’ятається назавжди, – каже дівчина, – почуття переповнюють душу, адже я вже доросла. Незабаром настане ще один вирішальний момент у моєму житті – вибір професії. Приємно, що на сьогоднішньому святі присутній і мій татко, який привітав мене, побажав щастя. Це він і мама прищепили мені любов до пісні. Татко мій – директор Городищенського Будинку культури.

Паспорт отримала і Марина Скоробагатько з Жовтневого, без якої не проходить жоден захід у школі, вона незмінний учасник різноманітних конкурсів районного рівня. Марина посіла перше місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.

Учні Березнянської школи Сергій Кочин, Ірина Гипколенко, Оксана Чудовська, Володимир Бурковський та Оксана Лисенко – активні у спорті, переможці шкільних олімпіад. Їм випала честь отримати головний документ у День державного прапора.

Справжніми іменинниками почувалися і Максим Роговий, Вікторія Хатамова, Ольга Бусел, Маріанна Плева та Олександр Маглич з Макошине. Вони теж віднині мають паспорти. А заслужили їх отримати у такий пам’ятний день за участь у районних і обласних олімпіадах, у житті школи. Маріанна є учасницею циркової студії «Юність» і шкільного драматичного гуртка.

Усім, хто отримав паспорти, дісталися на згадку ще й пам’ятні сувеніри.

Учениця Блистівської школи Ольга Бриль цього ж дня отримала паспорт з рук голови облдержадміністрації Володимира Хоменка. Такої честі школярка удостоєна за перше місце у районному етапі всеукраїнської олімпіади з фізики, вона є учасником Малої академії наук. Торік Ольга посіла третє місце у обласному етапі конкурсу юних астрономів «Вперед, до зірок», була і учасником всеукраїнського етапу цього конкурсу.

Коментарі закриті.