Чемпіонат Менського району з футболу
“Кооператор” змагається з “Синявкою”.

Перетнуло екватор перше коло відкритої першості району з футболу. Потроху вимальовуються турнірні таблиці, але вітер фортуни ще може все змінити – попереду 13 турів.

Нинішнього року у вищій лізі грають 10 команд. Лідером тут СК «Мена». Серед семи команд першої ліги найліпші досягнення у «Дягови».

Турнірна таблиця чемпіонатуМенська команда «Фенікс» припинила своє існування. А от минулорічний новачок «Панвітек» з Березни вирвався на сьому сходинку турнірної таблиці вищої ліги. Його ж «молодший брат» «Панвітек 2», який був заснований цього року, поки що в аутсайдерах. Але попереду ще багато ігор.

На жаль, цього року збірна Менщини з футболу не змогла взяти участь у обласному турнірі. За словами провідного спеціаліста фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергія Скоробагатого, сталося це через брак коштів.

Хоча ФК «Мена» є досить активним в обласних змаганнях. У 2008 році наша команда отримала першість у відбірковій групі, а у фіналі посіла почесне четверте місце. 2010-го меняни розмістилися на другій сходинці чемпіонату області у першій лізі і брали участь у змаганнях наступного року вже у вищому футбольному дивізіоні області.

Віддані уболівальники сільських команд фактично закидають редакцію найближчої газети смс-повідомленнями зі словами підтримки на адресу своїх кумирів. Міські ж любителі футболу ведуть себе більш пасивно, на стадіоні зазвичай присутні зовсім небагато глядачів. Та й то переважна більшість під час матчів влаштовує пікніки та грає в карти.

А от у групі «Менський футбол», що функціонує у соціальній мережі «ВКонтакті», розгортаються справжні баталії. Там можна ознайомитися і з результатами матчів, і з новинами районного футболу, і навіть спрогнозувати результати майбутніх ігор. Група має майже півтори тисячі користувачів і щодня оновлюється.

Коментарі закриті.