У Чернівцях відбувся чемпіонат України з панкратіону серед юнаків та дівчат. На цих змаганнях були представлені кращі спортсмени всіх регіонів держави. Чемпіонами України ситали наші земляки – Валерія Костюченко та Анастасія Перепечай.

За інформацією тренера команди Миколи Гаркуши, срібні медалі вибороли Антон Братишко, Анна Дорошенко та Еріка Чудецька. В Олександра Мигулі – четверте місце.

Члени команди дякують людям, небайдужим до розвитку дитячого спорту в нашому районі, за фінансову допомогу в організації поїздки.

Вихованці відділення вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» повернулися зі Щорса. Там вони змагалися у відкритій першості району з вільної боротьби серед дорослих, молоді, юнаків та дівчат.

За словами директора спортшколи Дмитра Коноваленка, у змаганнях взяло участь близько 100 учасників з Чернігова та районів області. У напруженій боротьбі, проявивши вольові якості чемпіонами та призерами стали Дмитро Дорошенко, Владислав Ганущенко, Антон Ілляшик, Ярослав Зелений, Дмитро Лисиця і Олександр Романець з Мени та Ярослав Аксьоненко, Владислав Гайовий і Валерій Холодний з Жовтневого.

Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями відділу молоді та спорту Щорської райдержадміністрації.

Мітки:

Коментарі закриті.