DSC_6579_500x335
Петро Хомрач демонструє проект на утеплення двох корпусів лікарні

Під час розширеного засідання колегії районної державної адміністрації, котре відбулось 25 вересня, голова РДА Олександр Мисник висловив велику подяку всім керівникам територіальних громад, зазначивши, що у нинішньому році Менщина до опалювального сезону підготувалася на високому рівні.

Як доповів завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва РДА Андрій Ющенко, було проведено випробування тепломереж високим тиском, проривів не виявлено. У ряді шкіл району паралельно з газовими котлами встановлено економні твердопаливні. Олександр Мисник наголосив, що це стало можливим завдяки плідній співпраці влади, громади та місцевого бізнесу.

Дровами, вугіллям, брикетом та біопаливом Менщина запаслася вдосталь. А у Менській лікарні дров заготовили навіть більше, ніж потрібно. Головний лікар Петро Хомрач у своєму виступі також поділився планами щодо капітального утеплення двох центральних корпусів, завдяки якому лікарня стане теплішою та красивішою.

Друге питання засідання колегії стосувалося оздоровлення дітей району. Завідувач сектором у справах сім’ї молоді та спорту РДА Віктор Ємець поінформував про те, що 100 відсотків дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечено оздоровчими послугами. Діти інших категорій також мали змогу оздоровитися, хоча коштів на всіх не вистачило.

На ситуацію з тим, що у «Казковому» жодна дитина району нинішнього року не була прийнята на оздоровлення, голова РДА відреагував зверненням до міськради щодо припинення дії знижки у розмірі 50 відсотків плати за землю для цієї організації, так як знижка мала б зменшити вартість путівки. Нема путівок – нема і знижки.

Вчасно та якісно були організовані літні табори при навчальних закладах району. Також Менською ЦРЛ було проведено оздоровлення 89 дітей.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Everybody join hands and unite in celebration of the world’s greatest sporting competition, the 2014 FIFA World Cup BrazilMore importantly, he’s become Ben Roethlisberger’s favorite red zone target.occhiali gucci
“We are seeking cooperation from every possible party toward a release (of the remaining hostage).mulberry outlet york
It is nothing short of sickening.mcm bags for sale

The first broadcast of the Beckett on Film series of adaptations of the complete collection of Samuel Beckett’s dramatic works took place in 2001 on RT Television, following its earlier launch and cinema release.hermes birkin
His older brother, Emanuel Spain Jr.prada purse
We weren’t following instructions and it was like an out of body experience.mulberry outlet york

Коментарі закриті.