Відпочинок дітей у дитячих оздоровчих закладах нинішнього року обіцяє бути недешевим.

Як і у попередні роки, фінансову підтримку для оздоровлення дітей надасть Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

За словами директора Менської міжрайонної дирекції фонду Анатолія Міщенка, попередньо визначено, що за один день перебування дитини у оздоровчому таборі фонд відшкодує 33 гривні. Наразі відомо, що вартість одного дня перебування дитини у ТОВ «ДОК «Казковий» становить 100 гривень, у оздоровчому дитячому таборі при санаторії «Остреч» – 140 гривень (суми можуть змінюватися).

Враховуючи те, що відпочивальна зміна становить мінімум 18 днів, а з лікуванням – 21, для батьків виходить кругленька сума: від 1407 грн. до 2247 грн. Дорого, але на допомогу можуть прийти профспілкові організації тих підприємств та організацій, де працюють батьки. Тобто, частину фінансування візьмуть на себе роботодавці, така практика є досить поширеною. Ще дешевшим буде оздоровлення дітей, чиї батьки працюють у агропромисловій сфері або у соціальній сфері на селі.

За словами Анатолія Міщенка, наприкінці відпочивального сезону, можливо, будуть реалізувати путівки до дитячих оздоровчих закладів за повну вартість. За таким механізмом: 10 відсотків вартості сплачуватимуть батьки, решту – фонд. Але це за умови, що залишаться кошти, закладені на оздоровлення дітей. Минулого року на ці потреби у районі було виділено 76 тисяч гривень, і їх ледве витратили, бо не усі батьки поспішали купувати путівки для дітей. Нинішнього року вже закладено 70 тисяч гривень.

Коментарі закриті.