нарада1239 квітня заступник голови райдержадміністрації Олександр Мисник провів засідання районної міжвідомчої постійнодіючої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді. На засідання були запрошені керівники оздоровчих закладів району, голови профспілкових комітетів, представники відділу освіти райдержадміністрації, районної лікарні, Чернігівського міжрайонного управління ГУ ДСЕС України в Чернігівській області.

На даному заході було окреслено перспективи і плани оздоровлення та відпочинку на 2014 рік. Директор Менської МВД ЧОВ ФСС з ТВП Анатолій Міщенко проінформував присутніх про те, що після проведених тендерів на район виділено 45 путівок ДОК «Сонячний» Херсонської області та 40 путівок ДЦ «Електронік» Чернігівського району. Вартість путівок відповідно 3276 грн. та 3423 грн. (із оплатою 10% вартості для дітей застрахованих осіб).

У підсумку Олександр Петрович наголосив, що показники оздоровчої кампанії 2014 року повинні бути не нижчі минулорічних. І у зв’язку із подіями в Автономній Республіці Крим по максимуму використати місцеві ресурси із оздоровлення та відпочинку дітей.

Менська РДА

Коментарі закриті.