Наближається літо – щаслива дитяча пора. Час відпочинку від шкільної науки, коли можна сховати портфеля у дальній куток та майнути на річку, в ліс, поїхати в село до бабусі чи весело і корисно провести час в якомусь дитячому оздоровчому закладі. Про можливості оздоровлення дітей “Нашому слову” розповів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Віктор ЄМЕЦЬ:

– Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування мають право на безоплатне оздоровлення або на часткову оплату вартості путівки за рахунок бюджетних коштів один раз на рік. За умови, що у цьому році дитина не оздоровлювалась за рахунок коштів місцевих бюджетів. Безоплатні путівки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до Міжнародного дитячого центру «Артек», дитячого центру «Молода гвардія» та інших оздоровчих закладів можна отримати безпосередньо в нашому відділі (м. Мена, вул. Семашка, 8, тел. 3-10-07) при наявності таких путівок.

Також безкоштовні путівки надаються по лінії Міністерства охорони здоров’я дітям, які перебувають на диспансерному обліку в дитячому відділенні центральної райлікарні. Тут можна отримати путівки на літній період в чернігівські санаторії «Пролісок», «Зелений гай» та санаторії півдня України (Євпаторія, Одеса). За інформацією потрібно звертатися до дитячої консультації ЦРЛ (тел. 2-13-56).

У нашому районі в літній період оздоровчі послуги для дітей надаватимуть санаторій «Остреч» та ТОВ «ДОК «Казковий».

На базі санаторію «Остреч» з 5 червня розпочинає роботу позаміський сезонний дитячий оздоровчий табір санаторного типу. Вартість путівки на оздоровлення дітей у 2012 році становить 170 гривень на добу. Графік заїздів: з 5 по 25 червня, з 27 червня по 17 липня, з 19 липня по 8 серпня, з 10 по 30 серпня. Повна вартість путівки на 18 днів – 3060 грн., на 21 день – 3570 грн. Телефон для інформації 2-14-12.

ДОК «Казковий» планує розпочати роботу з 4 червня. Тривалість зміни 14 днів. Вартість одного дня відпочинку складає 110 гривень, 40 з них відшкодовує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Для дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села 43 грн. відшкодовує Міністерство аграрної політики.

Також діти можуть відпочити в приватному молодіжно-оздоровчому комплексі санаторного типу «Ольвія» поблизу міста Очаків. День відпочинку – 150 гривень (можливе ще й часткове відшкодування Фондом соціального страхування). Терміни перебування – від 14 днів. Мінімальна група бажаючих відпочити повин­на бути не менше 15 дітей шкільного віку. Для особи, що супроводжує дітей, відпочинок безкоштовний.

Цього року фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування буде проводитися з розрахунку 40 грн. на один день. Організованими формами оздоровлення за рахунок коштів Фонду охоплюватимуться діти застрахованих осіб віком від семи до 18 років. Рішення про виділення путівки до дитячого закладу оздоровлення за рахунок коштів Фонду приймається комісією із соціального страхування підприємства, установи, організації на підставі заяви застрахованої особи (батька, матері, усиновлювача, опікуна або піклувальника).

Коментарі закриті.