ода2За вікном літо. В області у повному розпалі дитяча оздоровча кампанія. Як і де діти Чернігівщини відпочивають та оздоровлюються, йшлося на засіданні обласного оперативного штабу, яке 8 липня провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман.

— Оздоровча кампанія в області розпочалася вчасно, згідно з планом, та йде у нормальному руслі без особливих ускладнень, — зазначила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк.

За її інформацією, у червні на території області відпочили 29 тисяч дітлахів шкільного віку. Послуги відпочинку їм надавали 506 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко.

На сьогодні в регіоні працюють 23 заклади оздоровлення. З початку сезону тут побувало 2,5 тисячі дітей. Ще 4 такі заклади відкриють свої двері у другій половині липня.

Вперше на Чернігівщині запрацювала літня школа для обдарованих та талановитих дітей. Протягом двох змін тут набудуть нових знань та оздоровляться 80 дітей.

Загалом, на сьогодні відпочинковими та оздоровчими послугами охоплено понад 40 тисяч дітей Чернігівщини, що складає 45,7% від їх загальної кількості. Із них 12,2% дітлахів оздоровилися, а 33,5% — відпочили.

На сьогодні в закладах оздоровлення області перебувають і 55 дітей зі сходу країни.

Виконуються завдання з оздоровлення дітей вразливих та незахищених категорій. Наразі оздоровчі та відпочинкові послуги надано понад 1 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 60 тисячам з багатодітних та малозабезпечених родин.

Оздоровлюються діти Чернігівщини не тільки у місцевих закладах на території області. Так, до таборів у Миколаївської області відправлено 404 дитини. У НДЦ «Молода Гвардія» загартовуються та набираються сил 104 маленькі чернігівці пільгових категорій, а ще 312 отримали дозвіл на виїзд для оздоровлення за кордон.

Із запланованих 66,7 млн грн на відпочинок та оздоровлення, за словами Оксани Сердюк, вже використано майже 20 млн грн. Через отруєння дітей у пришкільному таборі у м. Носівка значно посилено контроль у всіх оздоровчих закладах області. Постійно проводяться перевірки санітарно-гігієнічного стану харчоблоків, стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки таборів, адже головним завданням на сьогодні є недопущення подібних випадків у подальшому.

— Область взяла на себе зобов’язання цього літа оздоровити 75% дітей. Ці плани є цілком реальні. Саме тому органам влади, всім службам, причетним до відпочинку та оздоровленню дітей, контролюючим органам поставлено завдання: забезпечити якісний, змістовний та головне — безпечний відпочинок дітей Чернігівщини, — наголосив Сергій Журман, підсумовуючи засідання обласного оперативного штабу.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;For the most part its fun to watch these guys play great golf and then every few years we get to watch some great player who is on his game in a legendary wayWhat they utilized was innocuous and they weaponized it.mulberry bag outlet
Never understand these moves: Oilers coach Todd Nelson called a timeout with 56 seconds remaining in the third and his team trailing 5 0.mulberry outlet york
Ce sentiment appartient à la littérature tout entière ; ce n’est pas assez dire, il lui est nécessaire.mcm backpack for sale
Airing the family dirty laundry on Phil

Parents, get your own lives.prada bags
Le dernier remontait à la saison 2008 après que les Carabins en aient remporté quatre de suite de 2003 à 2006.mulberry handbags uk

Коментарі закриті.