"Казковий" цього року не працюватимеМенській міжрайонній виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності на 2014 рік виділено 226 путівок на загальну суму один мільйон 600 тисяч гривень.

Про це “Нашому слову” повідомив директор установи Анатолій Міщенко.

На перший квартал виділено 46 путівок, на другий – 58, на третій – 72, на четвертий – 50 путівок.
Застраховані особи упродовж року зможуть поправити здоров’я у санаторіях Трускавця, Миргорода, Криму, Одеси, на Закарпатті та на інших курортах за різними профілями захворювань. Підлікують системи кровообігу, органи опори та руху, урологічні, нервової системи та хребта, травлення, обміну речовин та ендокринної систем.

Отримати санаторно-курортне лікування можуть застраховані особи (наймані працівники), а саме: фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємстві, установі, організації незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, а також добровільно застраховані особи.

Умови отримання путівки такі: при наявності медичної довідки про необхідність санаторно-курортного лікування працівник повинен написати заяву на ім’я голови комісії (уповноваженого) із соціального страхування з проханням виділити путівку. На період санаторно-курортного лікування працівник має перебувати у відпустці. Протягом календарного року застрахована особа має право отримати лише одну путівку, оплачену за рахунок коштів Фонду з частковою доплатою її вартості в розмірі 20%, а для лікування дитини в супроводі дорослого – 10% її вартості.

Головам комісій (уповноваженим) із соціального страхування підприємств, установ, організацій необхідно своєчасно надати до дирекції заявки на санаторно-курортне лікування.

За консультаціями звертайтеся за телефонами: 2-12-83 та 2-14-08.

Коментарі закриті.