Таку позицію висловила парламентська фракція «РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО», що стурбована ситуацією, яка склалася із заборонною ввезення українських сирів на територію Російської Федерації.

Про це повідомила прес-служба народного депутата України, лідера фракції «РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» Ігоря Рибакова.

– Під надуманими приводами сьогодні російською стороною накладено ембарго на ввіз української продукції. Ці кроки шкодять економічній співпраці двох країн й підривають позитивну динаміку зростання товарообігу між Україною та Російською Федерацією, – наголосив Ігор Рибаков.

За його словами, ігри чиновників сьогодні б’ють по простих людях – як українцях, так і росіянах. Перші втрачають робочі місця, другі позбавляються можливості отримувати якісні продукти за доступною ціною.

Також, за словами голови фракції «РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО», дивує той факт, що підприємства, яким заборонили ввозити сир в Росію були проінспектовані та допущені Россільгоспнаглядом до експорту сиру у 2006 році. Зокрема, це стосується Менської сироварні, яка знаходиться в Чернігівській області.

– Які можуть бути претензії до заводу, на якому змонтована нідерландська лінія виробництва і який виробляє сири європейської якості?, – зазначив Ігор Рибаков. – Тому безпідставні звинувачення дрібних російських чиновників можуть позбавити роботи 650 людей, які працюють на цьому підприємстві.

– Фракція «РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» закликає уряд інтенсифікувати перемовини щодо цієї проблеми і у разі потреби залучити незалежних європейських експертів до оцінки українських сирів, – переконаний лідер фракції «РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО».

Коментарі закриті.