Отримали школярі комп’ютерні «букварі»
Вчитель «Сходинок до інформатики» Олена Шкурат уміє знаходити підхід до учнів. Другокласниці Катя Готенко та Настя Непрон ретельно виконують завдання наставника.

Хоча й скінчилися зимові канікули, та у Менській районній гімназії дітлахам сумувати ніколи. А тут ще й недавно Дід Мороз довгоочікуваний подарунок приніс – п’ять новеньких комп’ютерів. Тепер молодші школярики зможуть упевнено крокувати «сходинками до інформатики», саме так новий предмет називається.

Хочемо ми того чи ні, але сучасний підхід до освіти немислимий без упровадження комп’ютерних технологій. Адже комп’ютеризація охопила увесь світ, пов’язана із більшістю професій, без неї неможливий прогрес у нашому суспільстві.

Саме з цією метою Міністерством освіти у 2013 – 2014 навчальному році, починаючи з другого класу, запроваджено новий предмет «Сходинки до інформатики».

– Ця назва не випадкова, – пояснює директор районної гімназії Михайло Кадушко. – Вона зразу ж націлює і вчителя, і учня на те, що йтиметься про ознайомлення з інформатикою та про все, що пов’язане з нею. Саме про ознайомлення, а не про систематичне вивчення предмета. Навіть за монітором дитина повинна перебувати не більше 15 хвилин. Більш серйозно інформатика вивчатиметься з п’ятого класу (раніше вивчалася з дев’ятого).

Та нововведення викликало і деякі проблеми. Адже вже існуючий комп’ютерний клас за усіма нормами був розрахований лише на учнів середніх та старших класів.

– Радою гімназії прийнято рішення використати для створення нового класу частину кош­тів батьківського фонду, які добровільно надають батьки учнів для потреб школи, – розповідає директор. – Придбали вісім столів, 15 стільців, комп’ютер.

А ще п’ять «компів» рідній гімназії подарували випускники 1989 року. До кінця січня новий клас вже запрацює на повну силу.

Коментарі закриті.