OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Менський районний центр зайнятості навідався до багатодітної родини Пилипенків, де мама Сніжана Василівна стала підприємцем, придбавши на стартовий капітал, отриманий від служби зайнятості, гранулятор для власного виробництва комбікорму.

Рішення вирощувати птицю на продаж Сніжана Василівна прийняла разом з чоловіком Юрієм та дітьми на сімейній раді. Потім жінка навчалася основам малого підприємництва, вивчала теорію в інтернеті про вирощування птиці, замовила рецептуру комбікорму і вивчила всі етапи його виробництва.

Наразі Пилипенки вирощують такі види птиці як кохінхин, брама (світла, темна, куропатчата, золота), цесарка, фазан, індостраус, бройлер, качка «голубий фаворит» та навіть павичів.

У вправних господарів уже є свої постійні покупці комбікорму: Менський зоопарк, заготконтора та підприємці з Чернігова та Березни.

Пилипенки не тільки вирощують птицю, виробляють комбікорм, але й займаються вирощуванням свиней на продаж. Також Юрій та Сніжана виробляють корми для собак на замовлення Благодійного Фонду «Сіріус».

Коментарі закриті.