sudЯкраз на «засівання» у Синявці сталася трагічна подія. Місцевий житель із ревнощів наніс рубані рани своєму земляку. Від отриманих травм той помер у лікарні. А винуватець, не задоволений вироком суду, ще й апеляцію подав.

– Близько 13-ї години 14 січня поточного року житель Синявки Олексій Л. вибив двері в будинку місцевої жительки, – повідомила заступник прокурора Менського району Любов Лиходід. – А потім цей громадянин, 1969 року народження, через ревнощі вирішив позбавити життя свого однолітка Віктора Л., який знаходився у цьому обійсті.

«Підігрітий» алкоголем ревнивець вхопив сокиру та завдав кілька ударів у область голови імовірному супернику. Від отриманих травм потерпілий через кілька годин помер у лікарні.

Олексій Л. за місцем проживання характеризувався негативно, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності. У минулому тричі був судимим.

Згідно з вироком Менського районного суду від 23 квітня 2013 року, Олексія Л. визнано винним у вчиненні злочину та призначено йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 10 років. Але він не погодився із колегіальним рішенням Менського суду і подав апеляцію.

Апеляційний суд Чернігівської області 18 червня 2013 року скаргу обвинуваченого залишив без задоволення, а вирок Менського районного суду – без змін.

Коментарі закриті.