Україні потрібна єдність у цей складний час. Але яка саме? Єдність у заграванні та домовлянні з ворогом чи єдність в захисті України?

 

 

Матері захисників України звернулися до депутатів Менської міської ради з проханням призупинити діяльність московського патріархату на час воєнного стану. А що ж депутати?

Перед минулою сесією було підготовлене звернення депутатів в якому засуджувалася діяльність московського патріархату в Менській ОТГ. Але вирішили його прийняття відкласти і провести круглий стіл з представниками всіх конфесій для обговорення проблеми.

В свою чергу представники московського патріархату звернулися до міськради з проханням таке обговорення не проводити. В результаті круглий стіл “не зібрався”. Проект заяви депутатів з засудженням діяльності московського патріархату кудись дівся а  звернення матерів вирішили розглянути в різному. В різному поіменне голосування не проводиться і рішення сесії не приймаються.

То який сенс такого обговорення? Щоб прийняти рішення по московському патріархату? Ні, щоб дати відповідь матерям. При цьому депутати робитимуть вигляд що не розуміють чого матері хочуть і тому запрошують заявників ще раз розповісти депутатам про суть свого звернення. Судячи з усього, на заявників планують покласти обов’язок доводити що московський патріархат є таким, оскільки той в статуті вже підчистив згадки про московію і тепер видає себе за найщирішого українського.

В результаті заявникам, швидше за все, відпишуть, що призупинити діяльність московського патріархату не мають права, все залежить від волі прихожан, на котру міськрада впливу не має. Навіщо існують відділи освіти, культури та інформаційного забезпечення, як і самі депутати, при цьому незрозуміло.

Отже, на даний момент абсолютно зрозуміла позиція московського керівництва – прагнення знищити Україну і українців. Абсолютно зрозуміла і позиція українських військових – захистити Україну і українців. Таке ж бажання і матерів, дружин та членів сімей воїнів. Зрозуміла і однозначно українська позиція представників ПЦУ. Щодо УПЦ МП, то тут все мутно і неоднозначно. Так само не є зрозумілою позиція Менської міськради. Що ж, в п’ятницю 22 липні вона має стати трохи більш очевидною.

Прошу до перегляду відзнятого 20 липня:

А це, чомусь незрозуміла депутатам, позиція матерів воїнів:

 

Коментарі закриті.