семинар9 жовтня на базі Волосківської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося засідання обласної творчої групи директорів малочисельних шкіл з проблеми «Особливості організації виховного процесу в малочисельній школі».

В роботі творчої групи взяли участь представники Чернігівського ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, директори сільських малочисельних шкіл Чернігівської області (члени творчої групи, директор та заступник з навчально-виховної Дягівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Засідання творчої групи розпочала Олена Злобіна, завідувач відділом виховної роботи і здорового способу життя Чернігівського ОІППО імені К.Д.Ушинського, яка розповіла про мету та завдання обласної творчої групи.

Про проблеми та досягнення освітянської галузі району учасників заходу ознайомила головний спеціаліст відділу освіти Менської райдержадміністрації Вікторія Люшина.

Результативність роботи навчального закладу з виховної проблеми «Громадянське виховання особистості в умовах розвитку української державності» учасникам творчої групи презентувала Валентина Охріменко, директор Волосківської ЗОШ І-ІІ ст..

До уваги учасників семінару було запропоновано ряд заходів: візитна картка Волосківської ЗОШ І-ІІ ст.; фрагмент воєнно-патріотичного заходу «Збережемо мир на землі»; тематична виставка «Вшановуємо родину»; фрагмент засідання творчої групи «Пошук», проведеного у вигляді літературної вітальні «Від творчого директора, через творчість вчителів, до творчого учня», в ході якого педагоги навчального закладу розповіли про напрацювання творчої групи школи та пріоритетні напрями роботи з виховної проблеми в навчальному році; презентація обдарованих вихованців Волосківської ЗОШ І-ІІ ст., що відвідують гуртки в школі та Менському ЦДтЮТ.

За інформацією відділу освіти РДА

Коментарі закриті.