Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року, яка стартувала з 1 січня 2016 року, має свої відмінності від попередніх років.

У зв’язку з оподаткуванням доходів фізичних осіб військовим збором, за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.

Платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.

Отже, за результатами звітного податкового року платник податку – фізична особа повинен подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 01 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 за № 859.

Сума військового збору, що підлягає сплаті платником податків самостійно до бюджету за результатами звітного року вказується у рядку 24.1 розділу IV нової декларації, а сума податку на доходи фізичних осіб – у рядку 23.1 розділу IV нової декларації.

Нова декларація передбачає визначення категорії, до якої відноситься платник податків (рядок 8 розділу І декларації): громадянин; особа, яка проводить незалежну професійну діяльність; підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).

Нагадуємо, що податковим законодавством установлені такі строки для подання декларації:

– громадянин та особа, яка проводить незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;

– фізична особа-підприємець – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року).

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;You go through stuffAt this point it is clearly Chandler’s fault, so don’t shift the blame because you dropped the ball.prada outlet

I watched the meeting, and even told my husband that I bet that Rusty Nail was watching, too.mk handbags uk

Heritage Auctions in Dallas is offering the card from 1986 in an online auction where it expected to sell after midnight Thursday.chaussure louboutin pas cher
The three days of meetings were hosted by the International Olympic Committee (IOC) and the National Olympic Committee (NOC) of Qatar, in partnership with the United Nations Environment Programme (UNEP).toms outlet
Hevs McClellend and Dick Barrymore would be the other two, and Mickey Munoz is really good too.mcm bookbag

The Wildcats beat Washington State 86 59 at Beasley Coliseum after taking a 52 19 halftime lead and effectively sitting on it during the second half when the Cougar offense woke up.michael kors outlet uk
That what we worked for forever and we did it.mulberry bag outlet
prada purse

Коментарі закриті.