библиотекаВ Україні стартував Рік Тараса Шевченка. В рамках реалізації завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря в районі продовжується реалізація заходів, приурочених цій знаменній даті.

15 січня до Всеукраїнської акції “Читаємо Шевченка разом” приєдналися шестикласники загальноосвітньої школи ім. Т.Г.Шевченка. Цього разу працівники дитячої бібліотеки запросили почитати Шевченка голову райдержадміністрації Анатолія Соломка та його заступника Олександра Мисника.

Представники влади спілкувалися з учнями про шкільні будні, зокрема цікавились успіхами школярів з української літератури. Їм було цікаво знати, які твори з доробку Кобзаря діти вивчають сьогодні програмово та згадали свої шкільні роки. Анатолій Віталійович прочитав вірш “Сонце заходить, гори чорніють…”, а вірша “Мені тринадцятий минало” він продекламував разом із своїм заступником Олександром Петровичем. За традицією, яка була започаткована бібліотекарями, всі присутні вголос прочитали один із найбільш відомих творів Кобзаря “Садок вишневий коло хати”.

Звертаючись до учнів голова райдержадміністрації сказав словами Президента України: «..ми маємо завжди шанувати видатного поета, художника та мислителя Тараса Шевченка, а не лише в пам’ятні дні».

Продовженням теми Шевченка була презентація книги Тетяни Пакалюк “Таємниці старого Седнєва”, яку письменниця приурочила 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича. Цікаво поданий твір не залишив байдужими дитячі серця. У притаманній тільки їй віршованій формі Тетяна Іванівна провела паралель між сьогоденням і минулим. Закинувши головних героїв у минуле, де вони зустрілись і поспілкувались із Шевченком, вона допомогла читачу більше цінувати сьогодення. Даруючи книгу бібліотеці, авторка написала такі слова: “Дорослим і дітям. Читайте і думайте”.

А світлина, зроблена біля книжкової виставки “На струнах Кобзаревої душі”, залишила добру згадку про цю зустріч.

За інформацією районної бібліотеки

Коментарі закриті.