orhkomitetДля організації проведення в районі заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи, вшанування пам’яті жертв геноциду та голодоморів Микола Петрушенко 17 листопада провів засідання оргкомітету.

 

 

Не буду лукавити, для мене вшанування на другому місці. На першому – прагнення зробити так, щоб ніколи більше українська земля не бачила ніяких трагедій. Ні започаткованих оскаженілим пролетаріатом, ні вкотре зробившим під час виборів помилку населенням, ні забажавшим кривавого “руського міра” маргінесом. Не хочу, щоб українську землю ганьбила корупція, – ні велика в Києві, ні дрібна в Мені. Саме через це така увага і до оргкомітету, і до запланованих заходів.

Дуже сподіваюся почути від очільників району та інших учасників заходів про те, як ми стаємо мудрими українцями, здатними до еволюції розумного розвитку та об’єднання, а не до все нових і нових протистоянь та трагедій. Вбачається, що таке вшанування було б найбільш доречним.

В якості дуже мудрого вшанування можу навести приклад закінчення промови американського президента Авраама Лінкольна на відкритті національного кладовище в Пітсбурзі 1863 року: “Ми повинні урочисто постановити, що ці смерті не будуть даремними, і наша нація під опікою Бога отримає нове джерело свободи, і ця влада народу, створена народом і для народу, не загине на землі”. Так, вшановуючи трагічне минуле, творилося успішне майбуття. І це саме те, чого нам, українцям, сьогодні дуже не вистачає.

 

 

Коментарі закриті.