В експертному клубі “Чиста політика” відбулась прес-конференція, під час якої координаційна група всеукраїнської громадської акції “Зробимо Україну чистою!” презентувала свій проект.

“Зробимо Україну чистою!” – це частина міжнародної ініціативи Let’s do it world! заснованої у 2008 році в Естонії. Головна мета акції “Зробимо Україну чистою 2012!” – залучення 70000 українців, які власним прикладом продемонструють, що варто робити, аби зробити свою країну кращою.

Акція буде проходити в Україні вдруге. Чернігів став 14 містом, яке приєдналось до всеукраїнської ініціативи. Акція фінансуватиметься за кошт підприємств-партнерів, з якими на даний час ведуться перемовини.

Під час виступу організатори проінформували ЗМІ про суть проекту та подальші плани своєї роботи:

– 28 квітня 2012 року пройде масштабна акція “Зробимо Україну чистою” зі створення чистоти у парках і місцях відпочинку в Чернігові. Планується прибрати Ялівщину, Кордівку, Масани, Березовий гай тощо, – зазначила Юлія Середа, координатор по роботі з партнерами акції.

Координатор по роботі з волонтерами Тетяна Іванченко переконана, що кожен, хто хоч раз прибрав парк від сміття, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну, і друзі більшості цих людей перестануть смітити у їх присутності.

Юлія Куц, координатор по роботі зі ЗМІ, наголосила, що “Зробимо Україну чистою!” – це громадська ініціатива:
– Ми не підтримуємо жодну партію і жодного політика. Ми добровільно об’єднуємо сили заради здійснення нашої спільної мети – дбайливо ставитись до життєвого простору, очистити його для краси і порядку. Тому звертаємось до різних установ та підприємств за підтримкою і можливістю співпраці, також чекаємо активних і не байдужих громадян нашого міста.

Коментарі закриті.