гриппПо Україні за інформацією Центру грипу та ГРВІ Державного закладу “Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України” за звітний 02 тиждень на грип та ГРВІ захворіло 212 922 особи, із них 53,9% становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України в порівнянні з минулим тижнем збільшився на 72,1 % та складає 54,7 на 10 тисяч населення, – інформує лікар епідеміолог Чернігівського міжрайонного Управління ГУ ДСЕС у Чернігівській області Юлія Зеркаль.

Найвища захворюваність на грип та ГРВІ зареєстрована в Рівненькій –

104,9, найменша у Закарпатській областях – 21,6 на 10 тис. населення.

За звітний тиждень зареєстровано 26 летальних випадків від грипу.

З початку епідемічного сезону вакциновано проти грипу 119876 осіб, що

становить 0,31 % від загальної кількості населення України.

По Чернігвській області показник захворюваності на грип та ГРВІ за 03 тиждень 2016р. перевищує епідемічний поріг на 22,2% і складає (сумарно) серед населення області складає 96,7 на 10 тисяч населення.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано у Носівському районі – 166,2, а найменший у Талалаївському районі – 18,1 на 10 тис.населення.

За 03 тиждень в області захворіло 10127 осіб, з них 52,2% (абс.число – 5286) склали діти.

В Бахмацькому, Борзнянському, Варвинському, Городянському, Ічнянському, Козелецькому, Корюківському, Куликівському , Ніжинському, Н-Сіверському, Носівському, Семенівському, Чернігівському районах та містах Ніжин,Прилуки, Чернігів показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги від 6,2 до 95,5%.

Розподіл за віковою структурою захворілих дітей становить:

– від 0-4 років – 1991 дитина (37,6% від загальної кількості захворілих дітей);

– від 5-14 років – 2467 дітей (46,7%);

– від 15-17 років – 828 дітей (15,7%).

Госпіталізовано 428 осіб (4,3% від захворілих), з них 62,9% (абс. число – 269) – складають діти до 17 років.

У порівнянні з минулим тижнем захворюваність на грип та ГРВІ збільшилась: серед всього населення і дітей до 17 років на 110%.

Згідно офіційних повідомлень із лікувальних закладів в м.Чернігові зареєстровано 3 випадки смерті від грипу. Померлі – це жінки віком 40, 58 та 61 рік, всі вони із групи медичного ризику захворювання на грип(ожиріння ІІІ ступіня , цукровий діабет, ішемічна хвороба серця), крім того 2 особи – із групи епідемічного ризику( медична сестра та буфетниця ЛПЗ). Слід відмітити пізнє звернення хворих (5, 6, 8 доба) за медичною допомогою від дня захворювання.

За тиждень при проведенні вірусологічного моніторингу досліджено біологічний матеріал від 34 хворих на ГРВІ , грип? ,жителів області, ізольовано штам вірусу грипу типу А(H1N1) pdm09 від 23 хворих: Бахмацький, Борзнянський, Козелецький, Носівський, Ріпкинський, Чернігівський райони та м.Ніжин, Чернігів.

Станом на 25.01.2015 року щеплено проти грипу в області 237 осіб (0,1% всього населення), в т.ч. 116 дітей (Борзнянський, Корюківський, Ріпкинський, Чернігівський райони та м.м.Прилуки та Чернігів).

Хочеться нагадати , що вірус грипу небезпечний, але не всесильний, тому можна легко уникнути зараження гострими респіраторними інфекціями та грипом в період сезонного підйому захворюваності та, навіть, під час епідемії, якщо дотримуватись кількох простих речей:

* Користуватися одноразовими паперовими серветками і рушниками – як після миття рук, так і для того, щоб прикрити обличчя під час кашлю, а також при нежиті. Використані серветки необхідно одразу викидати у смітник, оскільки вони також можуть стати джерелом зараження.

* провітрювати приміщення;

* мити руки з милом;

* прагнути не торкатися очей, носа або рота немитими pуками;

* прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;

* при тривалому підйомі температури та загальному тривалому погіршенні самопочуття ні в якому разі не займайтеся самолікуванням та зверніться за кваліфікованою медичною допомогою.

Увага до свого самопочуття , самопочуття близьких та дорогих Вам людей – це запорука здоров я оточуючих .

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Journal of Nursing ScholarshipThen we can enjoy the food that kills us in peace.cinture gucci
I love him dearly, trust him, know he’s committed to me, and I am so excited about our future, but what is causing him to go back on his word.hogan online
Divide the dough in half and place each half between 2 pieces of lightly floured parchment or waxed paper.hollister online shop deutschland

(Algerina Perna / Baltimore Sun)

Video shows Rachel Dolezal meeting Freddie Gray protestors in Baltimore

Rachel Dolezil in Baltimore Rachel Dolezal, former head of the Spokane, Wa.timberland boots uk

We used to joke that they used to get a couple of bums off the street, throw them in the shower, put a suit and tie on them, and say, “Listen, buddy, for the next couple of hours, you’re the president of Czech Industries.mulberry handbags sale

Коментарі закриті.