При проведенні широкомасштабної операції «Щит» співробітниками відділу податкової міліції Чернігівської МДП, встановлено факт здійснення підприємницької діяльності без наявності патенту на право роздрібної торгівлі та інших дозвільних документів з боку піриватного підприємця а саме: торгівля лазерними дисками.

Під час перевірки у даного громадянина було виявлено 44 лазерних диски на суму 1,500 тис. грн. на яких відсутні голографічні захисні елементи маркування упаковок примірників комп’ютерних програм. Дані лазерні диски було вилучено до відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ.

В даний час здійснюється підготовка матеріалів для направлення до  суду з метою притягнення приватного підприємця до адміністративної  відповідальності.

Відділ податкової міліції Чернігівської МДПІ звертається до громадян із проханням повідомляти про випадки здійснення незаконної господарської діяльності за адресою: м.Чернігів, вул. Воровського,6, або за телефоном чергової частини податкової міліції ЧМДПІ : (0462) 652-987, 625-671.

Коментарі закриті.