Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області відповідно до доручення Кабінету Міністрів України з метою очищення ринку від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету розпочато проведення операції з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів «Акциз-2015».

З початку проведення операції здійснено 27 перевірочних заходів, під час яких з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 40 тис. грн., до правопорушників застосовано фінансових санкцій на суму 20 тис. грн., всі матеріали направлені до суду для розгляду питання щодо притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності.

З початку 2015 року оперативними співробітниками Головного управління ДФС у Чернігівській області виявлено 6 кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 204 Кримінального кодексу України, в тому числі 3 – за частиною 3 вказаної статті (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу життю та здоров’ю людей).

З незаконного обігу за вказаний період було вилучено 343 літра незаконно виготовлених алкогольних напоїв, 1585 літрів спирту, 16,1 тис. пачок тютюнових виробів, 22,4 тонни пально-мастильних матеріалів.

З метою забезпечення відповідного реагування та проведення перевірочних заходів Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що у разі наявності інформації про факти незаконного обігу підакцизних товарів на території Чернігівської області, громадяни можуть звернутися до чергової частини оперативного управління за телефоном 651-479 та у письмовій формі, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за адресою: ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11 або ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28.

Коментарі закриті.