Оля Заборовська з Волосківець володіє складними техніками рукоділля
Юна майстриня.
Нещодавно у Менському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася персональна виставка талановитої юної майстрині.

Школярка вже третій рік займається у гуртку «Сувенірний» під керівництвом Інни Дубницької. За цей час дівчина опанувала різноманітні техніки рукоділля: майструє вироби з тіста і природних матеріалів, обереги, ляльки-мотанки, вишиває стрічками, плете та вишиває бісером, навіть об’ємне плетиво опанувала. Де тільки й терпіння бере! Виготовляє цілі тематичні експозиції, картини, в яких поєднує різні техніки.

Оля – дуже старанна й талановита дівчина, – каже її наставниця. – Ви тільки подивіться, скільки у неї робіт! А на виготовлення однієї лише тваринки з бісеру потрібно три тижні часу, бо об’ємне плетіння – дуже складна техніка.

Окрім рукоділля, юна майстриня займається творчістю, добре навчається в школі, перемагає на предметних олімпіадах. А ще бере участь у численних конкурсах: юних письменників та казкарів, художників. Нещодавно її твір було опубліковано у книзі «Хай весь світ дивують нині діти неньки України».
Оля Заборовська – постійна учасниця занять у школі обдарованої молоді «Перлина», обласного конкурсу «Країна майстерності». Взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Українська народна іграшка», в обласній виставці декоративно-вжиткового мистецтва «Перлини Придесення», конкурсах на екологічну тематику. Перемогла на районному та обласному етапах конкурсу «Податки очима дітей».

Минулого літа старанна й талановита дівчина була нагороджена путівкою до «Артеку», де змогла продемонструвати свої вміння та познайомилася з новими друзями.

Коментарі закриті.