У районі відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2015», – повідомляє РДА.

У святковій та по-справжньому спортивній атмосфері 8 квітня на базі Менської районної гімназії успішно відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2015». У спортивній залі гімназії змагалися такі команди: «Усмішка» (Менська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка), «Еллада» (Менська районна гімназія), «Спартак» (Макошинська ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Мрія» (Березнянська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Перед початком змагань з вітальним словом виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Литовченко та директор Менської ДЮСШ Сергій Таратухін. Після загального шикування команд розпочалися змагання у чотирьох конкурсах: презентація команди, комплексна естафета, рухлива гра та вікторина.

Кожна команда намагалась проявити себе якнайкраще, хлопці і дівчата боролися за кращий результат, а вболівальники гучно підтримували команди своєї школи.

Згідно підсумкового протоколу переможцями стали:

І місце – Менська районна гімназія;

ІІ місце – Березнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Менська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка.

Усі призери та учасники були нагородженні дипломами, грамотами, спортивними та солодкими призами.

Даний захід відбувся за активної підтримки відділу освіти та сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

 

Мітки: ,

Коментарі закриті.