Завдяки постійній фінансовій підтримці господарства та міському голові Геннадію Примакову навчальний заклад потроху оновлюється.

Уже вкотре Олексій Орел, директор ТОВ «Мена-Авангард», усіляко допомагає селам, де господарство орендує землі. Після звернення директора Макошинської школи Наталії Канавець до Геннадія Примакова та Олексія Орла з проханням посприяти придбанню холодильника питання швидко вирішили. А взагалі, зберігання продуктів харчування стало справжньою проблемою для багатьох шкіл району. Адже нині закупівля продукції на школи здійснюється у одного постачальника і аж на цілий тиждень.

Менська міська рада закликає до спонсорства усіх, хто в змозі надати фінансову підтримку, та депутатів, яким виділені кошти на депутатську діяльність та потреби людей.

Злагодженість та одна мета – ось що допоможе подолати будь-які проблеми, – зазначає Геннадій Примаков.

З великою вдячністю та неприхованою радістю зустрічали гостей директор Наталія Канавець та кухарі Макошинської школи Наталія Сіз та Неля Щербатенко. Жінки тішаться, адже зберігати таку кількість їжі кожного тижня у старому маленькому холодильнику просто не було де.

Подарунок привезли і вручили Геннадій Примаков  разом з представником агропідприємства Євгенієм Мелащенком та начальником відділу освіти міської ради Юрієм Мишкіним.

На цьому зупинятися не збираються. Надалі вирішуватиметься питання про придбання до комп’ютерного класу ноутбуків та парт до кабінету географії, у якому, до речі, за сприяння Олексія Орла був зроблений ремонт.

 

 

 

 

Коментарі закриті.