казковийЛітні канікули – це час відпочити, загартуватися, набратися сили. Якщо в навчальних закладах району оздоровча кампанія вже добігла до свого завершення, то в дитячих таборах якраз саме час дітям проводити своє дозвілля. Із 7 липня почав працювати ТОВ Менський ДОК «Казковий-2», який розташований в урочищі Остреч.

Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Мисник спільно із завідуючим сектору у справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Віктором Ємцем відвідали даний заклад. Олександр Петрович під час спілкування з дітьми цікавився їх враженнями від перебування в «Казковому», також оглянув територію та приміщення табору, ознайомився з умовами проживання, харчування та дозвіллям відпочиваючих.

Директор дитячого табору Світлана Харета розповіла, що на сьогоднішній день у таборі перебуває 100 дітей. І радує те, що більша половина із них відпочивали у минулому році. Віктор Ємець поінформував, що із 83 дітей Менського району, які перебувають у даному закладі, 10 – це діти пільгових категорій, які стовідсотково оздоровлюються за державний кошт.

У підсумку було обговорено ряд питань, у тому числі й про перспективу відкриття другої зміни.

Коментарі закриті.