Народний депутат Олег Ляшко направив депутатське звернення міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову щодо ганебної поведінки співробітника МВС – інспектора ДАІ Одеси, старшого сержанта Швеця, повідомляє прес-служба нардепа.

Як відомо, 22 січня старший сержант Швець на питання водія, поставлене українською мовою, заявив: “Нє понімаю тєлячью мову!” А на уточнююче питання водія, здивованого словами особи, що працює в державному правоохоронному органі: «Ви не любите держану мову?», відповів: «Абсолютно. Чесно, и с уверенностью это говорю. И никогда в жизни ее не полюблю».

«Переконаний, – говориться у зверненні Олега Ляшка до міністра внутрішніх справ, – що така демонстративна поведінка особи, яка є співробітником державного озброєного органу виконавчої влади, що має захищати життя, здоров’я, права і свободи громадян, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань, є неприпустимою».

Депутат пропонує провести серед співробітників МВС «невідкладну перевірку знання державної мови», а також окремим пунктом «внести до внутрішніх інструкцій МВС і переліку підстав для прийняття на роботу до органів МВС знання державної мови, а її незнання та невикористання під час виконання службових обов’язків – як підставу для звільнення з органів внутрішніх справ».

«Я вважаю, – говориться у зверненні депутата до міністра МВС, – що саме Ваші дії як Міністра внутрішніх справ України повинні продемонструвати суспільству, що співробітники органів МВС, які в майбутньому вестимуть себе, як сержант Швець, будуть негайно звільнені зі служби».

Мітки: ,

Коментарі закриті.