Олег Ляшко вітав дошкільнятНародний депутат України Олег Ляшко у понеділок відвідав декілька дошкільних закладів. Вручив солодкі подарунки малятам, привітав з Новорічними та Різдвяними святами їхніх батьків і вихователів.

Березнянський дитсадок уже не вперше відчув матеріальну та моральну підтримку Олега Валерійовича. У дошкільному закладі замінено частину вікон, додалося і постільної білизни.

Вітаючи вихованців дитсадка, народний депутат вручив їм солодкі подарунки та 200 комплектів постільної білизни. Також Олег Ляшко подарував букет троянд районному депутату Василю Леоненку з нагоди 60-річчя з дня його народження.

Завідувач дитсадка Розалія Корбач, голова районної ради Володимир Невжинський, селищний голова Володимир Павленко подякували колективу дошкільного закладу за виховання підростаючого покоління.

У Волосківцях Олег Ляшко теж подарував новорічні гостинці малятам дитсадка і передав солодощі ще й дошкільнятам Степанівки.

Керівник дошкільного закладу Надія Дюміна щиро дякувала народному обранцю за підтримку та розуміння.

Вихованці трьох дитсадків Мени теж дякували Олегу Ляшку за подарунки до Нового року, а також декламували столичному гостю вірші, співали і танцювали. А на згадку вихованці та вихователі сфотографувалися з Олегом Валерійовичем.

Народного депутата, колективи дитсадків міста щиросердно вітали голова районної ради Володимир Невжинський та міський голова Федір Фесюн.

Вихованці дошкільного закладу імені Щорса подарували Олегу Ляшку свої малюнки та саморобки. А мер Мени вручив нардепу символ 2014-го року – символічного білого коня.

Коментарі закриті.