Народний депутат Олег Ляшко відвідав Менську райлікарню і подарував діткам подарунки від Діда Мороза. Під час візиту Олег Валерійович зустрівся з представниками потерпілих в сауні; з районним керівництвом і представив одного з інвесторів; оглянув фізіотерапевтичне відділення та обговорив ряд інших питань. Втім, рекомендую просто переглянути відеоматеріал.

Приємно, що Олег Валерійович турбується не лише про надання Менському району різноманітної допомоги, а і про економічний розвиток району. Приємно також було почути гарні слова від давнього друга Менського району Василя Амельченка.

Думаю, будемо жити і розвиватися. До речі, прохання до представників інших кандидатів, котрі балотувалися у Верховну Раду від Менського району – Голиці, Неволька, Данька та інших, коли вони будуть приїздити з допомогою до менян, дайте знати – обов’язково висвітлю їх зусилля. Я сподіваюся, вони візьмуть приклад з Олега Валерійовича і допомагатимуть менянам як до, так і після виборів.

Ну а далі Олега Валерійовича чекав переповнений зал кінотеатру ім. Довженка в наших сусідів сосничан – фото з персональної сторінки пана Олега в Facebook:

Ljashko_v_Sosnyci

Коментарі закриті.