Менщину відвідав народний депутат України Олег Ляшко. Його супроводжували помічники-консультанти Василь Амельченко та Василь Волошко, а також представники Чернігівської обласної організації Радикальної партії України.

Про це повідомляє офіційний сайт районної ради.

Народний депутат зустрівся з трудовими колективами Менської районної гімназії та Макошинської районної лікарні №2, Макошинським селищним головою Валерієм Кравцовим, депутатами та членами виконкому Макошинської селищної ради.

Під час зустрічі з педагогами Олег Ляшко розповів про основні пріоритети своєї діяльності. Підкреслив необхідність систематичної роботи з виборцями з метою ознайомлення з проблемами та вивчення можливостей їх вирішити, у тому числі і шляхом розроблення відповідних законопроектів та внесення їх на розгляд парламенту. Вказав на те, що бачить майбутнє гімназії як зразкової школи.

Вчителі мали змогу звернутись до народного обранця з питаннями, зокрема, була піднята проблема зміцнення матеріально-технічної бази районної гімназії.

Трудовий колектив Макошинської лікарні найбільше хвилювало питання її реформування, а також соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Олег Ляшко у своєму виступі зазначив, що він, як народний депутат, буде відстоювати збереження сільських закладів охорони здоров’я, з цього питання вже розроблено відповідний законопроект.

Народний депутат довів до відома учасників зустрічі про те, що за його пропозицією, в Державному бюджеті України було передбачено для нашого району субвенцію на соціально-економічний розвиток району в розмірі 5 млн.грн. Вказав, що було проведено попереднє обговорення об’єктів, на які будуть витрачені ці кошти – районний будинок культури, міські школи, районна лікарня. Він особисто буде контролювати хід освоєння цих коштів.

В зустрічах народного депутата з виборцями взяв участь голова районної ради Володимир Невжинський.
Фото Валерія ТИХОНОВА.

Коментарі закриті.