Менський районний військовий комісаріат повідомляє: Збройні Сили України запровадили призов офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили військову кафедру, за призовом терміном на 18 місяців. Відповідний призов передбачений пунктом 5 статті 11 Закону України “Про військовий обовязок і військову службу” та проводиться за наказом Міністра оборони України №300 від 30.05.2017 року.

 

Під час призову офіцерів за призовом за ними зберігається місце роботи і середній заробіток. Після призову всі офіцери будуть направлені на курси перепідготовки і підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах.

 

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків так і для жінок. Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів.

 

Підстави для відстрочки згідно з рішенням атестаційної комісії обласного військкомату. Під час медичного огляду призову на військову службу підлягають особи, які придатні за станом здоров’я .

 

Всі хто в свій час закінчив військову кафедру, склали присягу офіцера, будуть призвані за призовом офіцерів запасу, згідно календарного плану на рік.

Коментарі закриті.