Про заходи щодо державної реєстрації прав на земельні ділянки, розташовані в Менському районі Чернігівської області

Відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області «Про заходи щодо державної реєстрації прав на земельні ділянки, розташовані в Менському районі Чернігівської області» №273/5 від 12.11.2015 року, у зв’язку з виробничою необхідністю, з метою забезпечення безперебійного процесу державної реєстрації речових прав на земельні ділянки, забезпечення та захисту прав і законних інтересів власників, користувачів земель сільськогосподарського призначення, надано право проводити державну реєстрацію речових прав на землі сільськогосподарського призначення, що знаходяться в межах Менського району Чернігівської області з 16 листопада по 01 грудня 2015 року державним реєстраторам речових прав на нерухоме майно Сосницького районного управління юстиції.

Начальнику Сосницького районного управління юстиції зобов’язано забезпечити організацію належного прийому та розгляду документів необхідних для державної реєстрації речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташованих в межах Менського району Чернігівської області.

За більш детальною інформацією звертатися до Менського районного управління юстиції за адресою: м.Мена вул. Урицького, 6а або за тел. 3-33-07, 3-17-57.

Коментарі закриті.