Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо деяких питань спадкування) ухвалила Верховна Рада України 20 жовтня цього року.

Метою прийняття цього закону є спрощення процедури оформлення спадщини та реєстрації прав спадкоємців на успадковане ними нерухоме майно.

Насамперед це стосується жителів сіл і селищ, адже саме сільським і селищним радам цей закон надає відповідні повноваження. Тобто, селян нарешті позбавили обов’язкового спілкування з нотаріусами, які, як правило, працюють лише у великих населених пунктах.

Крім цього, законом також скасовується обов’язкове проведення оцінки майна у випадках спадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом та за правом представлення (це діти, чоловік чи дружина, батьки, рідні брати і сестри, онуки), а також у випадку спадкування спадщини, яка оподатковується за нульовою ставкою податку.

Але варто зазначити: норма, якою передбачається відмінити обов’язкову оцінку майна при спадкуванні, набирає чинності уже на другий день після офіційного опублікування закону. Що ж до норми про надання органам місцевого самоврядування повноважень по оформленню права на спадок і реєстрації прав на нерухоме майно, то вона запрацює лише з 1 січня 2016 року.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Only four other players were closer than 10 shotsKaminsky scores a reversal, 14 3.hollister frankfurt
The reaction was conducted at 30C for 3h.toms sale
Antibody mediated injury to allografts is initiated by DSAs binding to HLA antigens or to other targets on the allograft endothelium.prada bags uk
Big Ten Tournament to be held in D

to announce that arena as the site of the 2017 tournament, according to multiple internet reports.michael kors outlet
The LORD of hosts, he is the King of glory.hermes handbags outlet

Woods probably doesn’t have another swing change in him, so this better be the one that puts him over the top.mcm backpack for sale
, Constituante.cheap ray ban glasses
Close ups are detail oriented.mulberry uk
it’s still a mystery

Vinson was fatally injured March 16, 2010, about 10 minutes after school let out for the day.ceinture hermes

As most newspaper reporters know, voting records are public information.timberland outlet
prada handbag

Коментарі закриті.