До відома депутатів районної ради

11 вересня 2012 року:

– о 9.00 у сесійній залі районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) відбудеться засідання Президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного дванадцятої сесії;

– о 10.00 у приміщенні районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) – засідання постійних комісій районної ради.

26 вересня 2012 року о 10.00 у сесійній залі районної ради відбудеться пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради шостого скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Звіт голови районної ради.

2. Про хід виконання рішення районної ради від 24.06.2011 «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011 – 2014 роки».

3. Про хід виконання рішення районної ради від 29.03.2011 «Про затвердження районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2011 – 2013 роки».

4. Про стан підготовки загальноосвітніх шкіл району до нового навчального року.

5. Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І півріччя 2012 року.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік».

7. Про звіт постійної комісії з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

8. Про передачу комплексу очисних споруд, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району, до комунальної власності територіальної громади м. Мена.

9. Про порядок оприлюднення нормативно-правових та регуляторних актів районної ради.

10. Про затвердження списку присяжних Менського районного суду.

11. Інші питання.

З 9.00 до 10.00 – рекомендований час для роботи в депутатських фракціях.

На сесію запросити депутатів обласної ради, заступників голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міського, сільських, селищних голів, керівників сільськогосподарських формувань, керівників підприємств, установ і організацій (за списком), які не є депутатами районної ради, представників засобів масової інформації.

На офіційному веб-сайті Менської районної ради в розділі «Офіційні документи» розміщено повний текст розпорядження про скликання дванадцятої сесії з орієнтовним порядком денним пленарного засідання та проектами рішень з питань, які планується винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Коментарі закриті.