1438790666_5202020img_2310Порядок, за яким відбудеться об’єднання громад, презентували представники Чернігівського обласного Офісу реформ Ярослав Жиденко та експерт Микола Силенко, – пише “Офіс Реформ“.

У заході взяли участь голова районної ради Володимир Невжинський, голова райдержадміністрації Олександр Мисник, голови територіальних громад району, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату райдержадміністрації.

Представники Офісу реформ докладно розповіли про етапи об’єднання громад у спроможні, презентували практичний посібник, а також відповіли на численні запитання учасників зустрічі. Голови громад піднімали питання фінансування бюджетних установ у тих громадах, які увійдуть в об’єднання, але не будуть їх центрами, яка доля чекає громаду, що не увійшла в об’єднання, чи можливо об’єднатись поза Перспективним планом, який правовий статус матиме староста в селі і наскільки може бути представлена невелика громада в раді об’єднаної громади, і взагалі, яке майбутнє у села та його людей?

Експерти дали відповідь на всі питання, переконуючи учасників в очевидних «плюсах» реформи, наводячи приклади Польщі та Латвії.

Більшість голів громад висловились за те, що реформа в державі сьогодні необхідна, але вона має бути дійсно добровільною і мати під собою повне і детальне нормативно-правове підґрунтя.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;And Detroit entered the trading mixIt essentially a very successful marketing designation.mcm backpack for sale
Be prepared, and feel free to tweet at me, ask questions on instagram and follow my new vlog.mulberry handbags sale

Mais, même si certains gros ont claqué la porte (Viacom, ou NBC), d’autres, comme la BBC s’y intéressent de près.bague hermes

A whopping three fourths of families participate in the New Year celebration.mcm purses
Plus, Red Raiders quarterback Baker Mayfield decided to transfer, surprisingly, before the bowl game.michael kors handbags outlet
“We really weren’t taking ground with our possession,” said Hawthorn midfield coach Cam Bruce.hermes sac

Коментарі закриті.