Голова облдержадміністрації Валерій Куліч підписав розпорядження про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад.

Про це «Нашому слову» повідомив голова спільної робочої групи Роман Боюн.

За його словами, відповідно до календарного плану заходів робочої групи з питань добровільного об’єднання територіальних громад 12 грудня головою Чернігівської ОДА підписано розпорядження №759 “Про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад.

Заключним етапом об’єднання територіальних громад у Менську ОТГ в цьому році буде прийняття на чергових сесіях рад рішень про добровільне об’єднання територіальних громад.

За прогнозами, вже навесні наступного року можуть відбутися вибори голови та депутатів ОТГ. А пізніше – також старост населених пунктів, що об’єднуються.

Нагадаємо, що до Менської об’єднаної територіальної громади увійдуть території Менської міської ради, Макошинської селищної ради, Бірківської, Блистівської, Величківської, Дягівської, Киселівської, Куковицької, Лісківської, Осьмаківської, Садової, Семенівської, Синявської, Слобідської, Стольненської, Ушнянської, Феськівської сільських рад.

Коментарі закриті.