Служба автомобільних доріг у Чернігівській області за узгодженням з Управлінням Державтоінспекції інформує про запроваджені тимчасові обмеження руху транспортних засобів з 9 березня по 12 квітня на дорогах загального користування з метою їх збереження під час весняного відтавання ґрунтів.

– Обмеження стосуються ряду вантажних транспортних засобів, – пояснює начальник відділення ДАІ з обслуговування Менського району Олександр Демиденко. – А саме: автомобілів загальною масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням 8тс – на дорогах державного значення (національній та регіональних); вантажівок масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням 6тс – на дорогах державного значення (територіальних). На обласних та районних дорогах місцевого значення заборонено рух автівок масою понад шість тонн і осьовим навантаженням 4тс.

Рух без обмежень буде здійснюватись автомобільними дорогами: М-01 Київ-Чернігів- Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (на ділянці від м. Києва до м. Прилуки), Р-61 Батурин-Конотоп-Суми.

Також не буде обмежень на під’їздах до міст: Прилуки (від автодороги Н-07, від смт Ладан та з боку м. Пирятин), Ні­жин (від автодороги М-02), Борзна (від автодороги М-02), Бахмач (від автодороги М-02).

Додержання вагових параметрів транспортних засобів перевізників буде контролюватися пересувним комплексом габаритно-вагового контролю.

Коментарі закриті.