соцзахистВ першу чергу це стосується роботодавців, які використовують найману працю

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року № 70 (зі змінами) реєстрація підприємств, установ та організацій, в тому числі фізичних осіб, які використовують найману працю, здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2014 року. Реєстрації підлягають роботодавці, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, у звітному році збільшилась до 8 і більше осіб,пише Чернігівський Монітор.

Звіт  про  зайнятість  і  працевлаштування  інвалідів  за  2013 рік  (форма № 10-ПІ /річна поштова/) подається не пізніше 1 березня 2014 року.

Неподання (несвоєчасне подання) звітності тягне за собою адміністративну відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю.

Бланки заяви про реєстрацію та Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів (http://www.ispf.gov.ua/).

Коментарі закриті.