Об’їхав усю Україну, а «страшних бандерівців» так і не знайшов
«Ми, грузини, знаємо, що таке війна, – каже Нодар Беридзе. – Тому головне, що можу побажати українському народу і менянам, зокрема, це: миру, спокою і цілісності держави».
У серпні 2014 року в Києві було заплановано відкритий велопробіг «Всі за мир» 14-кратного рекордсмена Книги рекордів Гіннеса, спортсмена и веломандрівника, заслуженого діяча спорту, посла захисту природи ООН, інженера-кібернетика 75-річного Джумбера Лежава. На жаль, цей великий патріот помер, але його справа живе.

Інженер-мандрівник

Нещодавно на вечірніх вулицях Мени можна було побачити чоловіка на дивному велосипеді, прикрашеному українським і грузинським прапорами та плакатом «Всі за мир». Нодар Беридзе родом із Батумі, за професією – інженер-будівельник. Стартував з Майдану Незалежності 24 серпня. За цей час накрутив понад чотири тисячі кілометрів.

– Скинув більше десяти кілограмів, – посміхається співрозмовник. – Дружина постійно «пиляє», питає, коли повернуся. Але почату справу обов’язково доведу до кінця.

Маршрут велотуру: Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Полтава, Суми, Чернігів, Київ.

Метою заходу є закликати увесь світ підтримати Україну, припинити військові дії, змінити ставлення людей до подій і об’єднати діаспори в Україні на підтримку миру.

Враження

Нодар проїхав майже всю Україну (окрім Донецької та Луганської областей) і ніде не побачив бандерівців-головорізів, про яких істерично віщають російські телеканали. Навпаки – його зустрічали гостинно і з відкритою душею та розумінням.

Від нашого міста враження також добрі, тільки учасник велотуру пошкодував, що не зміг відвідати знаменитий зоопарк (приїхав надто пізно і збирався виїжджати раненько). А ще мандрівник подивувався, що в Мені не можна знайти пристойного готелю, аби переночувати: міський готель у нього викликав легкий шок, а ціни санаторію «Остреч» виявилися Нодару не по кишені.

Та світ не без добрих людей. Ось і у нашому місті знайшлася гостинна жінка, яка згодилася надати велосипедисту нічліг у своїй оселі, ще й нагодувала.

Може, дехто, прочитавши цей матеріал, лише саркастично хмикне. Даремно. Давайте краще всі разом навчимося любити свою землю і свою країну. І цінувати мир…

Коментарі закриті.