Американська організація «Корпус миру» планує надати безоплатну допомогу українським об’єднаним громадам у впровадженні реформ децентралізації.

Організація делегує фахівця, який допоможе оцінити потреби громади, організаційну спроможність органів її місцевого самоврядування  та громадських організацій. Після чого допоможе зі стратегічним плануванням, надасть кваліфіковані поради щодо покращення врядування, внутрішнього управління, проектної роботи, сталого розвитку.

Для участі в програмі до кінця січня 2017 року необхідно надіслати анкету для запрошення волонтера, професійні очікування від нього, список ваших партнерів  та план роботи з фахівцем.

Анкети 2-х родин, які згідні приймати в себе волонтера протягом перших шести місяців, можна надіслати пізніше  — до березня. Волонтер працюватиме з приймаючою установою впродовж одного або двох років, починаючи з серпня.

Якщо вас зацікавили умови участі програми, першочергово зверніть увагу на супровідний лист та уважно заповніть анкету. Попередньо потрібно ознайомитись з вимогами. На сайті також можна знайти корисні поради. Там же є інформація про умови для родини, що приймає волонтера, складання списку партнерів, плану роботи та інше.

Коментарі закриті.