прокурорНовим прокурором на Чернігівщині призначено Володимира Стеценко.

Повідомляє ПіК з посиланням на сайт Генеральної прокуратури.

Призначення Стеценко відбулося 17 березня. .

«Утвердження верховенства права в державі, консолідація зусиль щодо протидії злочинності, безкомпромісна боротьба з корупцією. Такі завдання поставив перед новопризначеним прокурором Чернігівської області Володимиром Стеценком заступник Генерального прокурора України Григорій Середа, представляючи його колективу.

У свою чергу новопризначений прокурор Чернігівської області наголосив на необхідності попередження і самого жорсткого викорінення, такого особливо небезпечного явища, як корупція та запобігання сепаратизму. Також він зазначив, що починав свою прокурорську діяльність саме на Чернігівщині, де і пропрацював понад 17 років.», – казано на сайті генеральної прокуратури.

Попередній прокурор Чернігівської області Максим Говоруха написав рапорт про звільнення за власним бажанням з 28 лютого.

Своє рішення Говоруха  обґрунтував тим, що сьогодні не все що відбувається в Україні є законним.

Зокрема прокурор обурився тим, що в Ніжині, на передодні, громадяни, які представилися «Правим Сектором» вимагали від прокурора Володимира Мозгового написати заяву про відставку.

Також Говоруха сказав, що згідно закону про звільнення політичних в’язнів було звільнено осіб, які були причетні до вбивств міліціонерів.

Довідково: Володимир Андрійович Стеценко

народився 25.03.1957 у селі Сутиски, Тиврівського району, Вінницької області у селянській родині.

Після закінчення середньої школи з вересняя 1979 р. до липня 1983 р. навчався в Харківському юридичному інституті.         Був направлений на роботу в органи прокуратури. З серпня 1984 р. до березня 2001 р. працював у органах прокуратури Чернігівської області на посадах: стажиста, помічника і старшого помічника прокурора Бахмацького району; прокурора Ріпкінського, Бобровицького районів; прокурора м.Прилуки і помічника прокурора Прилуцького району; в.о. прокурора Варвинського району; заступника прокурора Козелецького району.        Зберезня 2001 р. до січня 2002 р. – прокурор відділу Генеральної прокуратури України.        З січня до вересня 2002 р. працював у органах прокуратури Запорізької області на посадах начальника відділу і заступника прокурора області.       З вересня 2002 р. до грудня 2003 р. – перший заступник прокурора міста Києва.       З грудня 2003 р. до липня 2005 р. – прокурор Київської області.       У липні 2005 р. наказом Генерального прокурора України Піскуна С.М. призначений прокурором Запорізької області.       Наказом Генерального прокурора України Медвєдька О.І. №572к від 02.08.06 звільнений з цієї посади за власним бажанням.       Має чин державного радника юстиції 3 класу.

Коментарі закриті.